#

Old School Brothers TOUR 2019

V roku 2019 tanečná skupina Old School Brothers už po štvrtý krát pripravuje jedinečnú tanečnú show, pod názvom “TALENT VO VAŠOM MESTE“. V rámci  hodinovej show môžu diváci vidieť výnimočné tanečné výkony  tanečníkov, ako aj originálu choreografiu „Ľudovka“, ktorú sme predviedli aj v rámci galavečera „Krištáľové krídlo“. 

Okrem toho naša show obsahuje sólo choreografie nášho najznámejšieho tanečníkca Miroslava "Bruise" Žilku, ďalej interakciu s publikom, ktorej súčasťou je tanečná škola a tanečný súboj (battle) o zaujímavé ceny od Old School Brothers (tričká, šiltovky, mikiny, DVD,...). Samozrejmosťou po vystúpení je aj autogramiáda a fotenie sa s tanečníkmi.

Táto show je určená predovšetkým pre mestské a obecné slávnosti, ako aj firemné „FAMILY DAYS“ (referencie). Pre rok 2019 je možné si REZERVOVAŤ DÁTUM, alebo priamo na:

Ing. Tomáš Rábek, PhD. - manažér Old School Brothers

Email: manager@osb.sk

Mobil: 0903 193 855

   

V prípade záujmu Vám radi poskytneme ďalšie doplňujúce informácie, ohľadom cien, resp. organizačno-technických podmienkach nášho vystúpenia.   

 

Späť k článkom

V prípade záujmu o tanečné vystúpenie, prihlásenie sa do tanečnej školy alebo akýchloľvek informácií nás neváhajte kontaktovať

Ing. Tomáš Rábek, PhD.
manažér Old School Brothers

MOBIL: 00421 903 193 855
EMAIL: manager@osb.sk

Na Hôrke 30/A, Klokočina
Nitra 949 01, Slovensko

© 2016 - 2019 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x