#

O nás /radi Vám o nás povieme

Profesionálna tanečná skupina Old School Brothers sa venuje hip hopovým tanečným štýlom - Poppin´, Lockin´, Break dance už viac ako 20 rokov. Tanečníci sa prezentujú vlastným, jedinečným umeleckým spôsobom, čím vytvárajú dokonalú peformance aj pre toho najnáročnejšieho diváka.

7. decembra 2008 dosiahla skupina Old School Brothers svoj najväčší komerčný úspech, keď ako prvá skupina na svete vyhrala projekt GOT TALENT, ktorý na Slovensku prebiehal pod názvom „Slovensko má talent“ a odniesla si výhru 100 000 EUR.

Okrem množstva vystúpení po celej Európe, ešte v roku 2010 tanečníci pripravili vlastné tanečno-divadelné predstavenie „Z ulice hore“. Išlo o prvý a jediný projekt takéhoto druhu na Slovensku. Odohralo sa 80 predstavení pre viac ako 25 000 ľudí.

 

Koncom roka 2011 sa člen skupiny Old School Brothers - Miroslav Bruise Žilka, ako prvý Slovák v histórii, prebojoval z pomedzi viac ako 42 tisíc súťažiacich až do finálovej desiatky nemeckej talentovej súťaže „Das Supertalent“. Následne svoje kvality dokázal aj 3. miestom vo finále Československo má talent (2013) a o rok neskôr odprezentoval svoju unikátnu show „Screen Dancing“ v TOP 10 rakúskej „Die Grosse Chance“.

Momentálne sa členovia skupiny Old School Brothers venujú mladým talentom vo vlastnej tanečnej škole a súčasne vystupujú so svojou tanečnou show nielen doma, ale i v zahraničí.

 

V prípade záujmu o tanečné vystúpenie, prihlásenie sa do tanečnej školy alebo akýchloľvek informácií nás neváhajte kontaktovať

Ing. Tomáš Rábek, PhD.
manažér Old School Brothers

MOBIL: 00421 903 193 855
EMAIL: manager@osb.sk

Na Hôrke 30/A, Klokočina
Nitra 949 01, Slovensko

© 2016 - 2018 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x