#

O nás /radi Vám o nás povieme

Profesionálna tanečná skupina Old School Brothers sa venuje hip hopovým tanečným štýlom - Poppin´, Lockin´, Break dance už viac ako 20 rokov. Tanečníci sa prezentujú vlastným, jedinečným umeleckým spôsobom, čím vytvárajú dokonalú peformance aj pre toho najnáročnejšieho diváka.

7. decembra 2008 dosiahla skupina Old School Brothers svoj najväčší komerčný úspech, keď ako prvá skupina na svete vyhrala projekt GOT TALENT, ktorý na Slovensku prebiehal pod názvom Slovensko má talent a odniesla si výhru 100 000 EUR.

Okrem množstva vystúpení po celej Európe, ešte v roku 2010 tanečníci pripravili vlastné tanečno-divadelné predstavenie „Z ulice hore“. Išlo o prvý a jediný projekt takéhoto druhu na Slovensku. 

Tanečníci z Old School Brothers vystupovali na koncertoch svetových hviezd ako sú "50 Cent", "Naughty by Nature", či "The Game". Okrem toho vystupovali v desiatkach TV programov a na stovkách eventov doma i v zahraničí, ale aj počas Olympijských hier v Londýne. 

 

Koncom roka 2011 sa líder skupiny Old School Brothers - Miroslav Bruise Žilka, ako prvý Slovák v histórii, prebojoval z pomedzi viac ako 42 tisíc súťažiacich až do finálovej desiatky nemeckej talentovej súťaže Das Supertalent. Medzi jeho ďalšie významné úspechy patrí: 

Od roku 2012 realizuje tanečné projekty pre základné a stredné školy po celom Slovensku, v ktorých motivuje mládež k pohybu a k aktívnemu životnému štýlu. Aktuálne sa venuje aj produkcii vlastných piesní ku ktorým natáča so svojou skupinou videoklipy.

 

© 2016 - 2020 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x