foto1

Vlastné eventy

 

Aj v tomto školskom roku 2017/2018 pripravujeme okrem množstva vystúpení a súťaží aj  vlastné eventy, medzi ktoré patrí hlavne:

Vianočný BATTLE

Posledný ročník sa konal 9. 12. 2017 v troch kategóriách v disco clube Luna. Porotu tvorili členovia Old School Brothers, DJ Fazo, Speaker: Bgirl Kami, Foto: Magda Záňová. Tanečníci boli rozdelení do troch kategórií: 

 

Ples Old School Brothers

Posledný ročník nášho výnimočného plesu sa konal  10. februára 2017 v čarokrásnych priestoroch v „Mlyne u Anastázie“ v Pohraniciach.  V rámci plesu sme odpremierovali výnomočnú show, ktorú sme pripravili s pop-operným triom LA GIOIA pod názvom OPERACTION. 

Ďakujeme všetkým sponzorom, za hlavnú cenu špeciálne PPCARS, skvelému tímu z Mlyn u Anastazie, La Gioia, Roman Volak, DJom Dj Fazo, DJ Shaker J, fotografke Lena Pompeje, kameramanke Magdalena Reporter, tanečníkom z našej tanečnej školy a samozrejme našim drahým priateľom a hosťom, ktorí vytvorili super atmosféru. Sme radi za všetky vaše pozitívne ohlasy a tešíme sa na ďalšie párty s vami :-) ;-)

...Pár foto 2017...   ... (TV CENTRAL)...

Záverečný koncert

Na konci školského roka všetci tanečníci predvedú nacvičené choreografie svojim rodičom a známym v priestoroch divadla na tzv. "Záverečnom koncerte".  Budú pritom ocenení ocenení najúspešnejší tanečníci v každej jednej skupine, pričom všetci tanečníci získajú certifikáty o absolvovaní tanečnej školy, ako aj pamätné medaile.

 

Letné tanečné sústredenie

Každý rok, počas letných prázdnin sa koná letné tanečné sústredenie, ktoré je určené nielen pre členov, ale aj pre širokú verejnosť. Viac info na rolandsurda@gmail.com

...Pár foto 2017...

 

V prípade záujmu o tanečné vystúpenie, prihlásenie sa do tanečnej školy alebo akýchloľvek informácií nás neváhajte kontaktovať

Ing. Tomáš Rábek, PhD.
manažér Old School Brothers

MOBIL: 00421 903 193 855
EMAIL: manager@osb.sk

Na Hôrke 30/A, Klokočina
Nitra 949 01, Slovensko

© 2016 - 2018 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x