foto1

Vlastné eventy

 

Aj v školskom roku 2018/2019 pripravujeme okrem množstva vystúpení a súťaží aj  vlastné eventy, medzi ktoré patrí hlavne:

Vianočný BATTLE

Posledný ročník sa konal 15. 12. 2018 v troch kategóriách v disco clube Luna. Porotu tvorili členovia Old School Brothers, DJ Fazo, Speaker: Bgirl Kami, Foto: Magda Záňová. Tanečníci boli rozdelení do troch kategórií: 

...Pár foto 2018...  (Top STAR - TV JOJ)

 

Ples Old School Brothers

Posledný ročník nášho výnimočného plesu sa konal  3. februára 2018 v kultúrnom dome v Pohraniciach, pričom o catering a výzdobu sa postaral „Mlyne u Anastázie“ v Pohraniciach.  V rámci plesu sme odpremierovali vybrané choreografie z večerného predstavenia SCREEN DANCING,  a taktiež vystúpil hosť večera Michal Červienka

Ďakujeme všetkým sponzorom, skvelému tímu, všetkým účinkujúcim a predovšetkým všetkým hosťom za vytvorenie fantatickej atmosféry. Sme radi za všetky vaše pozitívne ohlasy a tešíme sa na ďalšie párty s vami :-) ;-)

...Pár foto 2018...

...Pár foto 2017...   ... (TV CENTRAL)...

Záverečný koncert

Na konci školského roka všetci tanečníci predvedú nacvičené choreografie svojim rodičom a známym v priestoroch divadla na tzv. "Záverečnom koncerte".  Budú pritom ocenení ocenení najúspešnejší tanečníci v každej jednej skupine, pričom všetci tanečníci získajú certifikáty o absolvovaní tanečnej školy, ako aj pamätné medaile. 

 
Letné tanečné sústredenie

Letné tanečné sústredenie

Každý rok, počas letných prázdnin sa koná letné tanečné sústredenie, ktoré je určené nielen pre členov, ale aj pre širokú verejnosť. Viac info na rolandsurda@gmail.com

...Pár foto 2017...

 
 
 
 

© 2016 - 2019 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x