foto1

Vlastné eventy

 

Aj v tomto školskom roku 2017/2018 pripravujeme okrem množstva vystúpení a súťaží aj  vlastné eventy, medzi ktoré patrí hlavne:

Vianočný BATTLE

Posledný ročník sa konal 19. 12. 2015 v troch kategóriách v disco clube Luna. Porotu tvorili členovia Old School Brothers, DJ Fazo, Speaker: Bgirl Kami, Foto: Lenka Filipeje a Magda Záňová. Tanečníci boli rozdelení do troch kategórií:

  • Kategória pokročilí (battle 1 vs. 1.).
  • Kategória 2. a 3. ročník (battle 2 vs. 2).
  • Kategória 1. ročník (battle 1 vs. 1).
 

Ples Old School Brothers

Už tretí ročník nášho výnimočného plesu sa konal  10. februára 2017 v čarokrásnych priestoroch v „Mlyne u Anastázie“ v Pohraniciach.  V rámci plesu sme odpremierovali výnomočnú show, ktorú sme pripravili s pop-operným triom LA GIOIA pod názvom OPERACTION. 

Ďakujeme všetkým sponzorom, za hlavnú cenu špeciálne PPCARS, skvelému tímu z Mlyn u Anastazie, La Gioia, Roman Volak, DJom Dj Fazo, DJ Shaker J, fotografke Lena Pompeje, kameramanke Magdalena Reporter, tanečníkom z našej tanečnej školy a samozrejme našim drahým priateľom a hosťom, ktorí vytvorili super atmosféru. Sme radi za všetky vaše pozitívne ohlasy a tešíme sa na ďalšie párty s vami :-) ;-)

...Pár foto 2017...   ... (TV CENTRAL)...

Záverečný koncert

Na konci každého školského roka všetci tanečníci predvedú nacvičené choreografie svojim rodičom a známym v priestoroch divadla. Posledný ročník sa  konal 18. júna 2017 - v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre. 

 Boli pritom ocenení najúspešnejší tanečníci v každej jednej skupine, pričom všetci tanečníci získali certifikáty o absolvovaní tanečnej školy, ako aj pamätné medaile. Možnosť objednať si profesionálne DVD z tohto koncertu (cena 8 Eur) na: wacrew@centrum.sk

...Pár foto 2017...

...Pár foto 2016...

...Pár foto 2015...

 

Letné tanečné sústredenie

Každý rok, počas letných prázdnin organizujeme letné tanečné sústredenie, ktoré je určené nielen pre členov, ale aj pre širokú verejnosť. Viac info na rolandsurda@gmail.com

...Pár foto 2017...

 

V prípade záujmu o tanečné vystúpenie, prihlásenie sa do tanečnej školy alebo akýchloľvek informácií nás neváhajte kontaktovať

Ing. Tomáš Rábek, PhD.
manažér Old School Brothers

MOBIL: 00421 903 193 855
EMAIL: manager@osb.sk

Na Hôrke 30/A, Klokočina
Nitra 949 01, Slovensko

© 2016 - 2017 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x