foto1

Ponuka /čo všetko môžete od nás očakávať

Old School Brothers je profesionálna tanečná skupina, ktorá vystupuje so svojou  30 až 60 minútovou tanečnou show po celej Európe. Show okrem rôznorodých choreografií obsahuje aj zábavnú časť - interakciu s publikom (tanečný battle, tanečná škola) spojenú s cenami od Old School Brothers (tričká, mikiny, šiltovky). Samozrejmosťou je autogramiáda a fotenie.

Máme pripravenú NOVÚ  tanečnú show pre firemné večierky a plesy, v ktorej diváci okrem zaujímavých choreografií zažijú aj kopec zábavy.  Program  môže obsahovať aj našu výnimočnú choreografiu "Ľudovka" (z TV programu - Krištálové krídlo) prípadne nádhernú choreografiu z TV programu "Noc nádejí". 

V prípade záujmu o tanečné vystúpenie nás neváhajte kontaktovať, pričom konečná cena závisí od:

  1. od varianty show
  2. dĺžky programu
  3. miesta konania akcie
  4. v prípade požiadavky prípravy novej choreografie – podľa náročnosti produkcie.

 

1. „Vystúpenie celej skupiny“

Pipravujeme programy od 3 minút až po viac ako hodinovú tanečnú show (v jednom, alebo viacerých vstupoch), ktorej súčasťou sú viaceré tematické choreografie:

Open show – dynamická choreografia, vhodná predovšetkým na otvorenie eventov, kde chcete hneď na začiatku ohúriť hostí. Je to otváracia choreografia z Galavečera Krištálové krídlo 2018, ktoré vysielala RTVS. 

Ľudovka" – veľmi netradičná choreografia. Prvý krát na Slovensku tanečníci nášho štýlu (streetdance) pripravili takýto typ choreografie. Vhodná je hlavne na rôzne mestké slávnosti, kde sa chce prepojiť slovenská tradičná kultúra so súčasným moderným svetom.

"Sanitka" - najnovšia choreografia pre spoločnosť, zaoberajúca sa zdravotníctvom a farmáciou. 

"Autosalón" - moderná choreografia, v ktorej sú zakomponované zvuky automobilu. 

"Veľká KLASIKA" - veľká choreografia OSB spolu s deťmi z tanečnej školy (až 14 tanečníkov) v elegantných kostýmoch plná náročných prvkov, vhodná pre veľkolepé podujatia s dostatočne veľkým pódiom. Premiéra choreografie bola 10. 12. 2016 (počas live prenosu na RTVS "Noc nádejí 2016"). Pár foto ...

"Tanečná módna show" - pripravujete módnu prehliadku? Vaše modely predvedieme unikátnym spôsobom. 

"Matrix" - choreografia pripravená, pres spoločnosť zaoberajúca sa internetom a modernými technológiamia. 

"Tirol Break Dance" - nová choreografia v štýle Október fest, určená predovšetkým pre rakúsky a nemecký trh.

Olympiáda Londýn 2012 – špeciálna choreografia, ktorá bola odprezentovaná počas Olympiády v Londýne (viac ako 60 vystúpení v Londýne), vhodná napr. pri eventoch spojených s oceňovaním športovcovcov a pod. V choreografii odznie aj legendárna skladba od Elánu: "Od Tatier k Dunaju".

Víťazná choreografia Slovensko má talent – vďaka tejto choreograffi si tanečníci odniesli výhru v celej show a finančnú odmenu 100 000 Eur.

Súčasťou uceleného programu sú aj sólo choreografie Miroslava (Bruisa) Žilku a našich dievčat „Old School Brothers Girls".  Program môže zahŕňať aj interakciu s publikom (tanečná škola, tanečný battle o zaujímavé ceny).

 

2. OperACTION

ide o spojenie odlišných svetov klasickej hudby, operného spevu (La Gioia) a moderného tanca (OSB). Program je určený iba na výnimočné akcie a najnáročnejších klientov. V rámci programu môžu diváci počuť známe skladby od Wolfganga Amadeusa Mozarta alebo od Ludwiga van Beethovena v podaní pop-operného tria La Gioia, ktoré sú umocnené jedinečnými tanečnými choreografiami od Old School Brothers. 

 

 

3. Prípravy špeciálnych choreografií

Vieme pripraviť špeciálnu choreografiu od výberu hudby, cez kostýmy, tak, aby čo najviac vyhovovala typu eventu a požiadavkám klienta. Zaujímavosťou sú tiež teambuildingové aktivity – zapojenie zamestnancov do choreografie (napr. Slovanet), workshop počas eventu (napr. firma Kros) a samozrejmosťou je aj „flash mob“.

 

4. Sólo vystúpenie Miroslava „Bruisa“ Žilku

Sólo show nášho najúspešnejšieho tanečníka, ktorej súčasťou sú choreografie z nemeckého „Das Supertalent“, rakúskej „Die Grosse Chance“, ako aj z „Českoslovenko má talent“.

Viac info je na www.miroslavzilka.eu
 

5. Show tanečnej školy Old School Brothers

Naša tanečná škola má súčasnosti viac ako 150 členov. Od začiatočníkov až po tanečníkov, ktorí vyhrávajú nielen celoslovenské, ale aj zahraničné súťaže. Do pozornosti dávame predovšetkým vystúpenia našich najúspešnejších zverencov:

  • „Old School Brothers Girls“ – víťazky viacerých celoslovenských súťaží vo veku od 15 do 18 rokov. Úspešne sa predstavili aj v Československo má talent 2015. Program od 3 do 20 minút.
  • „Samuel a Adrián“ – výnimočné tanečné DUO, ktoré si v roku 2015 odnieslo prvé miesto na Majstrovstvách sveta v Chorvátskom meste Poreč v juniorskej vekovej kategórii s choreografiou „Moon light“. Program od 3 do 10 minút.

 

6. Vedenie tanečných workshopov a porotenie tanečných súťaží

Tanečníci ponúkajú svoje skúsenosti aj iným tanečným skupinám, pri vedení tanečných workshopov, či účasťou v porotách na tanečných súťažiach (kategórie – Hip Hop, Lockin, Poppin, Break Dance).

 

7. Účasť v TV reklamách a reklamných kampaniach

Tanečníci Old School Brothers sa podieľali na viacerých reklamných kampaniach, napr.:

OSB - ČSMT TV SPOT
OSB - REEBOK
Rozprávka Sedem zhavranelých bratov
Tvár OC Galéria

 

© 2016 - 2020 OSB. All Rights Reserved. Developed by MrCode NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.x